Srovnání ceny elektřiny, nejvýhodnější cena elektřiny

Cena elektřiny může výrazně ovlivnit náklady domácností i firem. Odesláním formuláře získáte nezávislé porovnání ceny elektřiny. Výsledná celková cena obsahuje všechny složky ceny elektřiny. Zobrazovaná úspora je tedy skutečný a objektivní rozdíl ročních nákladů u jednotlivých dodavatelů elektrické energie.

Proč vyplňujete e-mail a telefonní číslo? Náš odborník Vás může kontaktovat a poradit s volbou nejvhodnější nabídky a samotnou změnou dodavatele.

Zadání hodnot pro porovnání:

Jsem:   
Distribuční sazba: 
Region: 
Stávající dodavatel: 
Spotřeba VT: * KWh
Spotřeba NT: * KWh
Hodnota jističe: 
Příjmení: 
Jméno: 
Telefon:  *
Email:  *

Co se stane po odeslání?

Po vyplnění formuláře zobrazíme nezávislé a kompletní porovnání nabídek dodavatelů na trhu.

Proč vyplňujete e-mail a telefonní číslo? Náš odborník Vás může kontaktovat a poradit s volbou nejvhodnější nabídky a samotnou změnou dodavatele.

Kalkulačka elektřiny

Kalkulačka elektřiny Vám po odeslání požadovaných informací nabídne nezávislé srovnání ceny elektřiny a dodavatelů. Podkladem pro sestavení porovnání jsou aktuální ceny elektřiny ze zveřejněných ceníků jednotlivých dodavatelů.

Zobrazit celý text.

Nejlevnější cena elektřiny 2013 pro domácnosti i firmy

Levná elektřina, kalkulačka elektřiny

Proveďte si prostřednictvím kalkulačky elektřiny srovnání ceny elektrické energie a dodavatelů, kteří nabízí levnou elektřinu. Údaje pro vyplnění najdete na ročním vyúčtování elektřiny. Ve výsledcích získáte výběr nejvýhodnějších tarifů a ceny elektřiny. Výsledná cena elektrické energie z porovnání Vám umožní výběr nového dodavatele, který nabízí nejlevnější elektřinu a nejvýhodnější podmínky.

Prověřte si nové dodavatele. Výběr dodavatele ovlivňuje nejen cena elektřiny, ale i další parametry. Na stránce Dodavatelé elektřiny najdete detailnější informace o dodavatelích. Ty obsahují všeobecné podmínky, další obchodní informace a hodnocení od uživatelů.

S výběrem dodavatele nejlevnější elektřiny Vám rádi pomůžeme i přímo na lince 378 605 505 nebo emailu helplinka@srovnejenergie.cz

Změna dodavatele a nejlevnější elektřina 2013

Zajistíme pro Vás veškeré služby spojené s administrativní změnou dodavatele elektřiny. Vy provedete pouze několik nenáročných formálních kroků.

  1. Připravíme návrh smlouvy a plné moci, kterou Vám zašleme ke kontrole a podpisu.
  2. Potvrzenou smlouvu zašleme novému dodavateli, který Vám potvrdí její převzetí a zašle Vám ji potvrzenou zpět.
  3. Následné kroky spojené s převodem již budou provedeny ze strany nového dodavatele.
  4. Od něj dostanete rozpis částek a platebních údajů pro hrazení nových záloh.

Změna dodavatele může trvat až 3 měsíce a délku změny ovlivňuje především výpovědní lhůta původního dodavatele elektřiny.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na lince 378 605 505 nebo prostřednictvím emailu helplinka@srovnejenergie.cz.

Související články

Ceny elektrické energie 2013 v kalkulačce

V roce 2013 se opět zvyšuje cena elektřiny pro domácnost. Od ledna 2013 dojde k nárůstu regulovaných plateb za elektřinu, zejména příspěvku na obnovitelné zdroje. Cena elektřiny bude dále ovlivněna i rozhodnutím vlády o výši sazby DPH pro příští rok.

Někteří větší dodavatelé oznámili snížení ceny silové elektřiny. Z menších společností snižovali ceny elektrické energie například Elimon a Europe Easy Energy. Naše kalkulačka elektřiny Vám nabídne srovnání již aktuální ceny elektrické energie pro rok 2013.

celý článek...

Nevíte si s něčím rady?
Zavolejte na 378 605 505
Pište na helplinka@srovnejenergie.cz
Nápověda

Změna dodavatele

Dodavatelé

Srovnejenergie.cz

Provozovatel portálu srovnejenergie.cz se snaží s maximální péčí dbát na aktuálnost, úplnost a správnost poskytovaných informací, nemůže však přebírat žádnou právní záruku.

Copyright © 2009 - 2014 Srovnejenergie.cz s.r.o.